Синоптики розповіли про те, якою буде погода на території України у вівторок, 2 березня 2021 року. Згідно з їх інформацією, другий день першого весняного місяця порадує відсутністю опадів, проте, в деяких регіонах в денний час доби очікується мокрий сніг і невеликий дощ.

Про це повідомляють на сайті Укргідрометцентру.

Так, синоптики говорять про те, що другий день березня буде без опадів, тільки на Сході і північному сході очікується вдень мокрий сніг і невеликий дощ. Вітер подує із Заходу і Північного Заходу, його швидкість досягне 7-12 метрів за секунду.

Погода, фото pxhere
Погода, фото pxhere

Що стосується температури повітря, то в нічний час доби очікується від 2 градусів тепла до 3 градусів морозу, на Сході – до -6 градусів, на заході – від 5 до 10 градусів вище нуля. Жителі Карпат побачать вночі на термометрах 2-7 градуси нижче нуля, а вдень повітря прогріється до 5 градусів тепла.

Погода в Україні
Погода в Україні

У столиці України 2 березня теж без опадів, вітер подує із західного боку, його швидкість - від 7 до 12 метрів за секунду. У нічний час доби очікується близько 0 градуса, а ось вдень кияни відчують 4-6 градуси вище нуля.

В цілому, синоптики говорять про те, що південні регіони України відчують справжню весну з 18 по 25 березня, а інші області нашої країни побачать за вікном весну вже з 25 березня по 3 квітня.

Нагадаємо, що синоптики розповіли про те, якою буде погода в Україні на вихідних.

Як раніше повідомляв портал "Українці", метеорологи розповіли про те, коли в Україні настане весна.

Також портал "Українці" писав, що синоптики засмутили прогнозом погоди в Україні на найближчий час.